Mycie powierzchni

Mycie na wysokości wykonujemy na różne sposoby w zależności od tego, jaka powierzchnia ma być myta. Korzystamy z przemysłowych urządzeń firmy Kranzle, które pozwalają na mycie na dużej wysokości przy zachowaniu odpowiedniego ciśnienia roboczego.


Mycie wysokociśnieniowe i mycie na wysokości

Mycie na wysokości wykonujemy na różne sposoby w zależności od tego, jaka powierzchnia ma być myta. Korzystamy z przemysłowych urządzeń firmy Kranzle, które pozwalają na mycie na dużej wysokości przy zachowaniu odpowiedniego ciśnienia roboczego. W przypadku braku możliwości skorzystania z wysokociśnieniowego sprzętu, myjemy tradycyjnymi metodami (środki myjące stosowne do mytej powierzchni, gumowe myjki, ławeczka do pracy na wysokości, ciepła woda) przy wykorzystaniu technik alpinistycznych. Często łączymy powyższe dwie techniki, by obiekt był wyczyszczony jak najlepiej.

Usuwanie pleśni, drobnoustrojów oraz grzybów z konstrukcji

Odgrzybianie – usuwanie pleśni, likwidowanie grzybów – to proces kilkuetapowy rozpoczynający się najczęściej od zabezpieczenia sprzętów w miejscu występowania pleśni, grzyba. Następnie wykonywane są opryski likwidujące grzyby pleśniowe, a proces kończy zabezpieczenie powierzchni odgrzybionych przed rozwojem ewentualnych nowych zarodników i form przetrwalnikowych.

Naszym założeniem jest dostosowanie naszych usług do Państwa potrzeb i oczekiwań. Po usunięciu grzybów wystawiamy protokół powykonawczy oraz gwarancję na wykonaną usługę.